Все вказано у назві посту — нещодавно прийшов апдейт на ЕплВотч третього покоління, і не було необхідності скидати налаштування, щоб вивільнити місце, якого раніше ніколи не вистачало для оновлення.

З 4 гігами пам’яті на пристрої зазвичай буде вільно не більше двох з чвертю гігабайт вже після базового налаштування годинника, навіть без синхронізації фотограцій та завантаження музики на годинник. І останній рік це створювало багато проблем кожного разу, як виходить оновлення системи. Бо кожного разу годиннику було потрібно два з чимось гігабайти вільного місця, щоб встановити апдейт. І єдиним дієвим варіантом було робити зкидання налаштувань з очищенням пам’яті пристрою. Тільки тоді, при паруванні з телефоном, годинник міг оновитися нормально.

І от, буквально вчора я побачив, що є апдейт до WatchOS 7.6, який сам по собі важив менше 300 мегабайт, і для встановлення не потребував ресету. Фантастика, не минуло і року.

Сподіваюсь, що й надалі оновлення на годинники з 4 гігами пам’яті будуть встановлюватись без необхідності спочатку відформатувати все.